На главную

Ali Tatar-zade: З кримчан я охрінів років двадцять пять назад і отак і живу

29 декабря 2014, 06:22
Ali Tatar-zade: З кримчан я охрінів років двадцять пять назад і отак і живу

Думка старого знайомого, який ну скільки його знаю, завжди від політики морозився. Як ти, питаю. Він каже, ти знаєш, я охрінів і так тепер і живу. З весни охрінів? - вточнюю.

- Ні, каже, з кримчан я охрінів років двадцять пять назад і отак і живу. Вперше я охрінів, коли вони спочатку добились, щоб їм АЕС закрили, а потім повалили голосувати за автономію від України. Далі, каже, мене вже мало дивувало. І коли вони вибрали Мєшкова, а через півроку прогнали його московський уряд, і коли вони всі як один хотіли народити від Марчука дитину, але голосували за Кучму, і коли вони повбивали власних бандитів та запросили сюди українських бандитів - я вже не міг охрініти сильніше, тому що першого разу було достатньо. Те, що вони запросили Росію і першим ділом відрізали себе від води, мене вже, каже, ніяк не впечатліло.
Він сидить, курить люльку (справжню таку трубку як у Холмса) і вважає кримчан повними дебілами.

Ali Tatar-zade

Данная статья принимает участие в конкурсе публикаций о борьбе за права человека на оккупированных территориях в рамках поддержаного Международным Фондом "Возрождение" проекта "Права человека не аннексируют"

 

Поделиться:
Комментарии (0)

Комментариев пока нет, Вы можете написать первым!

Ваше имя:

Комментарий:

Навигация по тегам#Крым#Курт Волкер
Опрос
Чувствуете ли Вы, что Ваши права нарушаються?
Результаты