На главную

Ali Tatar-zade: Яка б не була добра Україна

29 декабря 2014, 06:28
Ali Tatar-zade: Яка б не була добра Україна

Коли відмикали світло навесні, влітку, кримнаши кричали: - Нєнька нєзалєжная, хахли не сєм так понадкусиваю, всьо одно ми не здадімся.

Коли вимикають в холодну осінньо-зимову погоду (випало якраз на перший сніг у нас), таких голосів поменшало: народ мовчки зосередженно влаштовує побут, як на початку девяностих.

Між іншим, тоді у першій половині 90-х Крим "якраз теж" був у дебільному правовому статусі, поза полем України. Чиновники тоді крали енергію аж за вухами тріщало.

Села вже давно сидять без світла в сумерки, бо тамошній народ гарантовано не становить небезпеки. Потьма потроху заповнює міста.

Яка б не була добра Україна (чого я, сидючи в Криму, просто не розумію), вона все ж не надто багата, то ж я сподіваюся що природа візьме своє і з нами припинять ділитись надлишками світла. Добре як би це припало на зиму.


Ali Tatar-zade

Данная статья принимает участие в конкурсе публикаций о борьбе за права человека на оккупированных территориях в рамках поддержаного Международным Фондом "Возрождение" проекта "Права человека не аннексируют"

Поделиться:
Комментарии (0)

Комментариев пока нет, Вы можете написать первым!

Ваше имя:

Комментарий:

Навигация по тегам#Крым#Курт Волкер
Опрос
Чувствуете ли Вы, что Ваши права нарушаються?
Результаты