На главную

Ali Tatar-zade: Ідеї, які будуть втілені лише завтра

29 декабря 2014, 06:51
Ali Tatar-zade: Ідеї, які будуть втілені лише завтра

Ідеї, які будуть втілені лише завтра, а треба щоб сьогодні
Внутрішня політика.
1. Адміністративно-територіальний поділ України на історичні провінції. Земельні одиниці, населення яких має спільне історичне минуле, походження, мовну традицію, культурні особливості. Тільки в рамках майже гомогенних кантонів населення має механізми обирати собі притомну регіональну владу, у ситуації ж як зараз йде змагання відносних меншин за право бути большиною та дискримінувати інші меншини.
2. Формування на кожній історичній землі тотожну з нею територіально полкову одиницю – як було в часи Гетьманщини. Життя час від часу показує, що це найпритомній механізм захисту території. Це не виключає розташування всеукраїнських загонів на чийсь землі, але страхує від громіздкості й неповороткості верховного командування.
3. Право бути обраним в історичній землі – тільки уродженцю цієї землі, відповідно це ж стосується міст, селищ і сіл. Рада повинна бути у кожному селі, навіть малозаселеному. Натомість, право голосувати і обирати надається не тільки всім прописаним, але й всім уродженцям, а також всім власникам майна на даній території.
4. Люди, які народилися поза межами України, мають право обиратись до парламенту за спеціально створеними земляцтвами, за якими закріплено відповідну квоту. Обирають їх тільки такі ж вихідці з іноземних країв, приписані до відповідних земляцтв.
5. Вибори в Україні проходять щорічно. У часі розділені вибори в центральні, регіональні і місцеві органи влади. Спроба відтермінувати вибори карається законом як злочин проти держави і народу.
Зовнішня політика.
6. Україна оголошується всеєвропейським центром визволення поневолених народів. Представництва таких народів з Євразії вільно діють на теренах України в якості прирівняних до іноземних посольств. Україна оголошує своїм стратегічним інтересом визволення та державність пригнічених націй, мов, культур, етносів та віросповідань.
7. Країни, що викриті в агресії до України та запереченні її незалежності, цілісності і суверенітету, автоматично втрачають право на таке ж визнання своєї незалежності, цілісності і суверенітету з боку держави і народу України.
8. Україна вкладає великі гроші в іноземне мовлення на терени, які вважає сферою своїх стратегічних інтересів або джерелом погрози своїй національній безпеці. На засадах загальнолюдських цінностей, поваги до кожного етносу, культури, мови, віри веде просвітницьку роботу із пропагування свободи народів, докладає технічних зусиль задля трансляції поглядів та вільного доступу іноземної аудиторії до іномовлення.
9. Україна утворює політичні блоки із державами, які готові разом боротись з проявами військової агресії, експорту терору і тероризму, сепаратизму з подальшою анексією, а також державами, які мають невирішені претензії та сумніви щодо певних прикордонних земель. Як країна-засновниця Україна є першим головою та беззмінним членом подібних блоків, що можуть приймати форми політичного, військового, економічного союзів.
Загальне.
10. Найвищою формою покарання в Україні за злочини проти держави і народу є позбавлення права на проживання – довічне або на довгостроковий термін. Рішення можуть бути оскаржені в українських судах за участю іноземних адвокатів, якщо захист надасть нові докази, що знімають провину із вигнанця.
11. Громадянин, який не бере участі у злочинах проти держави і народу України, але рішуче підтримував такі дії і це документально підтверджено, позбавляється громадянства. Він залишає за собою право на постійне проживання, але не може обирати і бути обраним, займати державні і муніципальні посади, представляти Україну в міжнародних та іноземних організаціях. Вихід з громадянства на цих умовах може бути також добровільним.

Ali Tatar-zade

Данная статья принимает участие в конкурсе публикаций о борьбе за права человека на оккупированных территориях в рамках поддержаного Международным Фондом "Возрождение" проекта "Права человека не аннексируют"

Поделиться:
Комментарии (0)

Комментариев пока нет, Вы можете написать первым!

Ваше имя:

Комментарий:

Навигация по тегам#Крым#Курт Волкер
Опрос
Чувствуете ли Вы, что Ваши права нарушаються?
Результаты