На главную

Ali Tatar-zade: Мені і в Києві дуже непогано

29 декабря 2014, 06:54
Ali Tatar-zade: Мені і в Києві дуже непогано

Не так давно до мене додзвонилась стара знайома - киянка, походженням з Криму. Точніше, доскайпилась. І як завжди в цій час, десь на десятій хвилині розмови мова зайшла про політику. Вона розповіла, як їй важко працювати в київській компанії: кожен колега, знаючи що вона з Криму походженням, починає з нею виховальну роботу. 
- Ну а ти що? - питаю. Запитання не празне. Адже бувають такі знайомі і друзі, політичними поглядами яких ти просто ніколи не цікавився, оскільки їх, наперший погляд, і не було. 
- Я помалківаю! Один раз чесно сказала, що Путін мені симпатичний, так мене ледь не звільнили! Уявляєш? 
- Ще й як уявляю. Так ти що, за окупацію?
- Ні, я проти окупації. Я думаю, що він хотів як краще, він хотів допомогти, але він помилився. Не треба було нам допомагати, ніхто цього не оцінів. 
- А ти не хочеш з такими поглядами назад у Крим?
- Іще чого. Мені і в Києві дуже непогано. Тут є робота, тут цівілізація. Тільки люди якісь стали озлоблені.

Ali Tatar-zade

 

Данная статья принимает участие в конкурсе публикаций о борьбе за права человека на оккупированных территориях в рамках поддержаного Международным Фондом "Возрождение" проекта "Права человека не аннексируют"

Поделиться:
Комментарии (1)
Крымчанин | 07 июля 2015, 01:19
Вот именно, господа, что права человека не аннексируют. Народ решил, что с новыми властями Украины ему не по пути. Решил и проголосовал. Мало кому хочется в Украину, особенно насмотревшись на те чудеса "Возрождения", которые по велению властей творят славные ВСУ на Донбассе. Уж простите, но Эвропу идите ка вы сами. С ув.
Ваше имя:

Комментарий:

Навигация по тегам#Крым#Курт Волкер
Опрос
Чувствуете ли Вы, что Ваши права нарушаються?
Результаты